Ürünler
Ürün Adı YENI JXB SERİS
Tipi
Üretim Yılı
Silindir Sayısı
Motor Gücü
Çalışma Saati
Kabin Kısmı

Küçük Devler Bahçelerinizde... 

Güçlü, Çevreci ve Ekonomik Motorlar:

Case IH ailesinin  yeni  yüzü JXB serisi  sahip olduğu 4 silindirli 65, 78 ve 88 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik TIER 3 motorları ile bahçelerinizin vazgeçilmezi olmaya hazır. Bahçelerinizde gerçekleştireceğiniz birçok tarımsal faaliyeti sahip olduğu yüksek tork değerleri sayesinde hız kesmeden gerçekleştireceksiniz.

Standart 12 İleri- 12 Geri Powershuttle Transmisyon:

JXB serisi standart olarak sizlerle buluşturduğu 12 İleri 12 Geri Powershuttle transmisyonu ile geniş bir çalışma hızı aralığı sunmaktadır. Direksiyonun yanında yer alan Powershuttle mekik kolu sayesinde özellikle sıra sonlarında debriyaja basmadan ileri ve geri hareketini yaparak size kolay bir dönüş sağlamaktadır. 40 km/h hıza ulaşmanızı sağlayan transmisyonu ile yolda ve taşıma işlemlerinde hızınıza hız katacak. 

Güçlü Hidrolik Sistem:

JXB serisi standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı ve yer çekimine meydan okuyan  3000 kg kaldırma kapasitesi ile pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışmanıza imkan sağlamaktadır. Lift 0-Matic sistemi ile sıra sonlarında tek bir dokunuşla ekipmanınızı kolay ve hızlı bir şekilde kaldırıp indirebilirsiniz.

Servo  kuyruk mili sistemi:

Standart olarak sunulan servo kuyruk mili sayesinde artık sıra sonları ve başlarında kuyruk milini devreye almak ve çıkartmak çok daha kolay. Sahip olduğu güvenlik sistemi ile kontağı kapattığınız zaman kuyruk mili otomatik olarak devreden çıkmaktadır bu sayede bir sonraki çalışmanızda olası kazalara engel olmaktadır. Servo PTO sahip olduğu 540 ve 540E kuruk mili devirleri ile pek çok ekipmanı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Konfor ve Ergonominin uyumu:

Yeni JXB serisi modern tasarımı, güçlü hatları ve ergonomik kumanda kolları ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle sizlerin kullanım alanları ve çalışma şartları göz önüne alınarak tasarlanan JXB serisi Elektronik çiftçeker ve Diferansiyel kilidi, Servo PTO, Lift-0-Matic, ve Powershuttle mekik kolunun pozisyonu ile konfor ve ergonomiyi bir arada sunuyor.