Ürünler
Ürün Adı JXC
Tipi
Üretim Yılı
Silindir Sayısı
Motor Gücü
Çalışma Saati
Kabin Kısmı

Yepyeni modelleri Türk Çiftçisi ile buluşturmayı gelenek haline getiren Case IH, sizleri yine güçlü, ekonomik ve aynı zamanda yüksek performanslı bir seri ile buluşturuyor: Case IH JX Kompakt. 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip 3 farklı motor seçeneği, tek çeker, çift çeker, gölgelikli, kabinli model seçenekleri ile sunulan yeni Case IH JXC serisi beklentilerinize cevap verecek…

Ekonomik ve Verimli Motorlar:

Case IH ailesinin  yeni  yüzü JXC serisinin 4 silindirli 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik motorları TIER 3 emisyon değerleri ile aynı zamanda çevre dostu. Yüksek tork değerlerine sahip yeni  JXC serisi traktörler tarımsal faaliyetlerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilmektedir. 90 litre yakıt tankı sayesinde ise  gün boyu kesintisiz çalışmanız sağlanmaktadır.

Standart İleri-Geri Transmisyon:

JXC serisi traktörler her türlü tarla faaliyetlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan  8 ileri 8 geri transmisyona sahiptir. Özellikle sıra sonlarında ve manevralar da  vitesinizi ve kademenizi değiştirmeden direksiyonun yanında bulunan  bir kol yardımıyla ileri geri hareket elde edilmekte, zaman ve  yakıt tasarrufu  en üst düzeye çıkmaktadır. JXC serisi sunduğu 12 ileri 12 geri sürüngen vites opsiyonu ile özellikle düşük hız gerektiren patates ve tütün tarımı yapan çiftçilerimize de hitap etmektedir.

Güçlü Hidrolik Sistem:

JXC de standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı, 2150 kg kaldırma kapasitesi pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışmanızı sağlamaktadır.

Ekonomik  kuyruk mili sistemi:

Kabinli modellerde standart olarak sunulan servo kuyruk mili sayesinde kuyruk milini devreye alıp çıkartmak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. JXC serisi tüm modellerinde  540 d/dak ve 750 (540E) d/dak kuyruk mili hızları standart olarak sunmaktadır. Ekonomik bir kullanımı garanti altına alan 540E kuyruk mili devri ise sadece 1592 d/d gibi düşük bir devirde devreye girmektedir.

Standart klimalı kabin seçeneği:

Yeni JXC serisi şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kabinli modellerde standart olarak sunulan klima ve katlanabilir yolcu koltuğu gibi özellikler ile konfor ve ergonominizi en üst seviyeye çıkaran Case IH JXC serisi bunu gölgelikli modellerde sunulan düz ve geniş platformu ile de sağlamaktadır. Kabinli modellerde sürücünün yanında bulunan düşey kontrol paneli ile klima, aydınlatma donanımı, radyo ve ön cam sileceği gibi birçok fonksiyon ise rahatlıkla kontrol edilebilmektedir.