Ürünler
Ürün Adı FARMALL U ve FARMALL U PRO
Tipi Farmall 105 U
Üretim Yılı 2015
Silindir Sayısı
Motor Gücü
Çalışma Saati
Kabin Kısmı

1. Common Rail ve Tier 4 motorlar

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tercihi, yeni Case IH Farmall U ve U Pro serisi 107 ve 114 HP güç seçeneklerine sahip Common-Rail enjeksiyon sistemine sahip Tier 4 çevreci ve güçlü motoru ile Türk Çiftçisinin beğenisine sunulmaktadır.  

40 km/h ilerleme hızına sahip Farmall U serisinde 24 ileri – 24 geri Hi-Lo transmisyon ve Farmall U Pro Serisi 32 ileri – 32 geri yarı-otomatik transmisyon seçeneği ile geniş bir vites aralığı sunmaktadır. 

Yüksek kaldırma kapasitesi sunan Farmall U Serisi elektronik çeki kontrol sistemi ile kumanda edilmektedir. Çalışma hassasiyetini, maksimum kol kalkış yüksekliğini ve hidrolik kolların inip kalkma hızlarını elektronik olarak hassas bir şekilde ayarlamak mümkündür.

Elektro-hidrolik olarak devreye sokulan 3 hızlı (540-540E-1000 d/d) kuyruk mili seçeneği Farmall U ve 4 hızlı (540-540E-1000-1000E d/d) standart olarak sunulmaktadır. Yumuşak geçiş sistemi sayesinde kuyruk mili çalıştırdırıldığı anda gücü kademeli olarak aktarır böylece traktörü ve ekipmanı ani yüklenmelerden korur. Kuyruk mili kumandası aynı zamanda çamurluk üzerinden de yapılabilmektedir.

Tamamiyle yenilenmiş kabin içinde ergonomik kumanda kollarına sahip Farmall U Serisi, standart olarak sunulan özelliği açılabilir cam tavan sayesinde görüş açınızı maksimuma çıkarken, emniyet kemerine sahip yolcu koltuğu ile yolcularınız için güvenli seyahat sağlıyor.