Ürünler
Ürün Adı MAGNUM CVX
Tipi
Üretim Yılı
Silindir Sayısı
Motor Gücü
Çalışma Saati
Kabin Kısmı

1. Güçlü ve Ekonomik Olmak 

 
Case IH Magnum CVX Serisi, sahip olduğu Tier IV-B emisyon seviyesine sahip motorları ile güç ve ekonomiyi birleştirmektedir. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip yeni Magnum Serisi, sahip olduğu Tier IV-B emisyon seviyesine sahip daha çevreci ve ekonomik motorlar kullanmaktadır. Yeni Case IH SCR Teknolojisi ile düşük emisyon seviyelerinde maksimum performans ve yakıt ekonomisi kullanıcıya sağlanmaktadır. Magnum serisi motorlar herhangi bir yük ile karşılaşınca belirli koşullarda +71 HP ye kadar bir güç artışı sağlayarak en zor engellerin üstesinden gelebilmektedir.  
 
2. CVT Transmiyon
 
Sahip olduğu Sürekli Değişken(CVT) transmisyon sayesinde Magnum CVX serisi 0,03 km/saat gibi düşük sürüngen hızdan, 40 km/saat hıza kadar olan aralıkta kademesiz vites geçişi sağlamaktadır. Yolda ve tarlada yapılan uygulamalarda gücünü kendi ayarlayarak en uygun sürüşü sağlamaktadır. Çift kavrama teknolojisine sahip mekanik transmisyonu verimliliği arttırmaktadır.
 
3. Magnum CVX Serisi ile Her İşin Üstesinden Geleceksiniz...
 
Güçlü hidrolik sistem, 10.022 kg dan 10.884 kg a kadar bir kaldırma kapasitesini kullanıcılara sunmaktadır. Standart elektronik olarak kontrol edilebilen 8 adet hidrolik güç çıkışı pek çok ekipmanla çalışmanıza olanak tanırken yine elektronik olarak kontrol edilebilen çeki kontrol sistemi ile tarımsal faaliyetleriniz daha hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 
 
4. Daima Yüksek Performansta Kullanım 
 
Case IH Magnum CVX serisi, geniş kabin içi tasarımı, kolay kumanda edilebilen kontrol paneli ile operatör konforunu maksimuma taşımaktadır. 69dB(A) ses seviyesine sahip kabin içi ortalama bir otomobilden daha sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Case IH Magnum Serisi tüm modellerde standart olarak sunulan ön aks süspansiyon sistemi ile arazi ve yol durumunda oluşan titreşimler sönümlendirilirken çeki performansı arttırılmaktadır. Aynı zamanda yeni Magnum Serisi, arttırılmış dingil açıklığı mesafesi ile de konforlu bir kullanımı garanti altına almaktadır. 
 
5. Az Zamanda Çok İş Başarabilmek...  
 
Case IH Magnum CVX Serisi güçlü motoru ve yüksek donanımı ile sizlere daha etkin bir kullanımı garanti etmektedir. Yeni Magnum CVX serisi ile daha az zamanda daha fazla yer işleyerek hem zamandan hem de yakıttan tasarruf edeceksiniz. 85 HP güce sahip ortalama bir traktör ile 100 da büyüklüğündeki bir arazi 14 saatte işlenebilirken Case IH Magnum 280 CVX modeli ile bu süre 4,5 saate kadar düşürülmektedir. Bu sayede kullanıcı zaman, yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 
 
6. Yenilikleri Sizinle Buluşturan Bir Magnum... 
 
Özellikle büyük ölçekli tarlalarda kayıpları en aza indirmeyi sağlayan uydu destekli dümenleme sistemi isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Kullanıcısına büyük ekipmanlar ile çalışırken büyük kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde 2,5 cm gibi düşük bir sapma payı ile tarımsal faaliyetler etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.