Ürünler
yeni
Ürün Adı PUMA T3
Tipi TARLA
Üretim Yılı 2017
Silindir Sayısı6
Motor Gücü140-155-180
Çalışma Saati0
Kabin KısmıKabin Klima

Gücün ve Performansın Kalbi

 Puma Serisi, 6 silindirli common rail motorları sayesinde yüksek tork ve verimi düşük yakıt tüketimi ile birleştirilmektedir. Puma Serisi, 142 HP den 182 HP ‘e kadar 3 farklı güçte motor seçeneği sunmaktadır. En son teknolojiye sahip NEF motorlar, yüksek tork ve güç verimini düşük yakıt sarfiyatı ile birleştirmektedirler.

Yüksek Güç Aktarma Kabiliyeti

 Tam otomatik transmisyon, standart olarak sunulan yol vitesi özelliği ile birlikte sürücüye en uygun vites seçiminde çalışabilmesini sağlamaktadır. 19 ileri - 6 geri transmisyon tek bir kumanda kolu ile yönetilmektedir. Standart olarak sunulan otomatik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi veya yine standart donanıma dahil olan ön aks süspansiyonu gibi özellikler kullanıcının hem verimini hem konforunu en üst düzeylere taşımaktadır. 

Üstün ve Güçlü Hidrolik Sistem

 8647 kg a varan kaldırma kapasitesi ağır ekipmanlarla bile kolayca çalışmaya olanak sağlar. Elektro-hidrolik çeki kontrol sistemi ile tüm toprak altı ve üstü çalışmalar çok hassas ve kolay ayarlanabilmektedir. Çamurluk üzerinde bulunan kumanda düğmeleri ile hidrolik kolların kumandası ekipman bağlama-sökme sırasında büyük kolaylık sağlar.