Ürünler
yeni
Ürün Adı PUMA CVX T4A
Tipi TARLA
Üretim Yılı 2017
Silindir Sayısı6
Motor Gücü185, 230
Çalışma Saati0
Kabin KısmıKabin Klima

İleri Teknoloji Common-Rail Enjeksiyon Sistemi

 Puma  CVX serisi traktörlerde Tier 4A emisyon seviyesine sahip daha çevreci ve ekonomik motorlar kullanılmaktadır. Tüm motorlarda standart olarak sunulan Common-Rail enjeksiyon sistemi ve turbo-intercooler donanımı ile maksimum güç yüksek performans ile birleşmektedir. Case IH SCR Teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerinde yüksek motor performansı ve yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. Bu sayede SCR, en iyi sonuç olma özelliğini korumaktadır. 

Son Teknoloji Transmisyon Sistemi

 Kademesiz sürekli değişken CVT transmisyon sistemi 0 – 40 km/saat arasındaki tüm hızlarda ve her türlü çalışma koşulunda en uygun süratte ve motor devrinde ekonomik çalışma sağlar.  Puma CVX serisi sahip olduğu ECO CVT transmisyonu sayesinde 0,03 – 40 km/saat hız aralığında sarsıntısız bir sürüş ve düşük motor devrini yakalayarak ekonomik bir çalışma garanti etmektedir.

Güçlü ve Dayanıklı Hidrolik Sistem ve Kuyruk Mili

 10.463 kg kaldırma kapasitesi, 8 adet hidrolik güç çıkışı ve 4 hızlı kuyruk mili sayesinde Puma CVX serisi her türlü zirai faaliyetlerin üstesinden gelecektir. Elektronik kumanda sistemi, standart olarak sunulan hidrolik orta kol ve hidrolik yan kol dengeleyici ile ekipman kontrolü en üst düzeye taşınır.