Ürünler
yeni
Ürün Adı PUMA T4B
Tipi TARLA
Üretim Yılı 2017
Silindir Sayısı6
Motor Gücü150, 165, 175CVX, 185, 185CVX, 200, 220, 240CVX
Çalışma Saati0
Kabin KısmıKabin Klima

Güç ve Performans Bir Arada

 Puma Tier 4B Serisi, 6 silindirli common rail motorları sayesinde yüksek tork ve verimi düşük yakıt tüketimi ile birleştirilmektedir. Puma Serisi, 150 HP den 240 HP ‘e kadar 7 farklı güçte motor seçeneği sunmaktadır. En son teknolojiye sahip sadece SCR katalizör kullanan motorlar, yakıtı en verimli şekilde kullanırken yüksek tork ve gücü yakalar.

3 Farklı Vites Seçeneği

 Case IH Puma Tier 4B serisi Yarı otomatik, Tam otomatik ve CVX (CVT Sürekli değişken) transmisyon seçeneği, standart olarak sunulan yol vitesi ve eko CVT gibi özellikleri ile birlikte sürücüye en uygun vites seçiminde çalışabilmesine olanak sağlar. CVT ve 19 ileri-6 geri transmisyon tek bir kumanda kolu ile yönetilmektedir.

Güçlü ve Hassas Hidrolik Sistem

 10,5 ton a varan kaldırma kapasitesi ağır ekipmanlarla bile kolayca çalışmaya olanak sağlar. Elektro-hidrolik çeki kontrol sistemi ile tüm toprak altı ve üstü çalışmalar çok hassas ve kolay ayarlanabilmektedir. Çamurluk üzerinde bulunan kumanda düğmeleri ile hidrolik kolların kumandası ekipman bağlama-sökme sırasında büyük kolaylık sağlar.