Ürünler
yeni
Ürün Adı OPTUM CVX
Tipi TARLA
Üretim Yılı 2017
Silindir Sayısı6
Motor Gücü270, 300
Çalışma Saati0
Kabin KısmıKabin Klima

OPTUM CVX

 Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin olarak çalışmasını sağlayan CVT transmisyonu ile kendisine ait yeni bir sınıf oluşturmaktadır.

Tüm Koşulların Ustası

 En ağır işler için tasarlanan yeni Case IH Optum CVX serisi 6 silindirli, yüksek verimli Tier 4B emisyon seviyesine sahip, güçlü, ekonomik common-rail motorlar ile donatılmıştır. Case IH Optum CVX serisi 2 farklı model seçeneği ile 271 ve 300 beygir güçlerinde sunulmaktadır. Tier 4B emisyon seviyesine ulaşmak için yalnızca SCR teknolojisi kullanan traktörler; gücü, yakıt ekonomisini ve çevre duyarlığını bir araya getirmektedir.

Eko CVT Şanzıman ile Kayıpsız Güç Aktarımı

 Yeni Case IH Optum CVX serisi en ileri Teknoloji ye sahip sürekli değişken Eko CVT şanzımanı ile donatılmıştır. Sonsuz vitese sahip bu transmisyon, motordan gelen gücü en verimli şekilde güç kaybı yaşatmadan toprağa aktarmaktadır. 0,03 km/h - 40 km/h geniş bir hız aralığına sahip Eko CVT transmisyon sayesinde düşük motor devirlerinde yüksek ilerleme hızlarına ulaşarak ekonomik bir kullanım sağlanmaktadır. Gücü tekerlerden en verimli şekilde toprağa aktarmak için ve sürüş konforunu en üst seviyeye taşımak için yeni Case IH Optum CVX serisinde ön aks süspansiyonu standart olarak sunulmaktadır.

Siz İsteyin, O Yapar!

 11 tonluk kaldırma kapasitesi, 10 adet hidrolik güç çıkışı,hidrolik orta ve yan dengeleyici kollar ve 4-hızlı kuyruk mili gibi donanımlar ile yeni Case IH Optum CVX serisi her türlü ekipman ile en verimli şekilde çalışmanızı garanti etmektedir. Elektronik olarak kontrol edilebilen hidrolik sistemi sayesinde hassas bir ekipman kontrolü sağlanmaktadır. 540/540E/1000/1000E kuyruk mili devirlerine sahip Optum CVX serisi traktörler ekonomik işler için tasarlanmış 540E ve 1000E devirleri ile düşük motor devirlerinde çalışma imkanı sağlayarak yakıt ekonomisi sağlamaktadır.